Sivujen muokkaaminen vaatii nykyään kirjautumisen. Jos sinulla ei vielä ole tunnuksia, luo sellaiset.
Ero sivun ”Matematiikan yö (kevät 2008)” versioiden välillä
Primayk
| Rivi 24: | Rivi 24: | ||
|- | |- | ||
! 24.00 -> | ! 24.00 -> | ||
| − | | Yö | + | | Yö & Matematiikkalukion tulevaisuuspalaveri vanhoille |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versio 20. tammikuuta 2008 kello 21.58
Päivä on perjantai 25.1.2008
Suunnittelu
Alustava ohjelma, muutokset todennäköisiä
| Aika | Ohjelma |
|---|---|
| 17.00 | Yhteinen avaus |
| 17.15 | Ykkösillä geometriaa ( Juho) Kakkosilla MCM-preppaus (Eemeli & Ville ) |
| 19.00 - 20.00 | Ruokatauko |
| 20.00 | Kaikki yhdessä, Ville opettaa |
| 22.00 | Pizzakisa |
| 24.00 -> | Yö & Matematiikkalukion tulevaisuuspalaveri vanhoille |
Kuvaus tapahtumasta
Sitten jälkikäteen.